Od ponad 65 lat mamy honor ubierać ludzi  
z pierwszych stron gazet -  
prezydentów, dyplomatów, biznesmenów,  
artystów, a nawet noblistów...

 

TKANINY

Naszym klientom oferujemy tkaniny wyłącznie najwyższej jakości, z wyselekcjonowanych i renomowanych tkalni. Każdy klient ma możliwość wyboru z przeszło 300 kuponów dostępnych na miejscu lub z palety około 3,5 tys. próbek na zamówienie m.in. takich marek jak:

Ariston
Bateman Ogden
Caccioppoli Napoli
Dormeuil
Drapers
Ermenegildo Zegna
Harrisons of Edinburgh
Holland & Sherry
Huddersfield Cloth
John Foster
Loro Piana
Scabal

W magazynie naszej pracowni znajdują się także tkaniny typu 'vintage' (stare, niepowtarzalne kupony, niedostępne już w ogólnoświatowej sprzedaży), które wyczekują na koneserów sztuki krawieckiej.

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA

Termin realizacji zamówienia ustalany jest z każdym klientem indywidualnie. Przeciętnie realizacja zamówienia trwa około 12 tygodni. Niemniej jednak w wyjątkowych okolicznościach możliwe jest wykonanie zlecenia w trybie ekspresowym nawet w ciągu 1,5 tygodnia. Ten minimalny limit wyznacza reguła wykonania garnituru zgodnie z arkanami sztuki krawieckiej - minimum 60-80 godzin pracy.

CENY

Mistrz krawiectwa Józef Turbasa zawsze objaśniał - "U nas szycie jest gratis, klient płaci tylko za krój". Od tego czasu nic się nie zmieniło.

Podstawowa usługa szycia miarowego, dwuczęściowego garnituru rozpoczyna się od ceny 6200,- PLN (+ koszt tkaniny), płaszcza od 3700,- PLN (+ koszt tkaniny). Koszt uzależniony jest od wybranej tkaniny oraz sposobu wykończenia.

PIELĘGNACJA

Każde okrycie powinno być średnio raz w roku oddane do czyszczenia. Szczególnie zalecamy korzystanie z serwisu oraz usług takich jak czyszczenie i prasowania w naszej pracowni.
Szczegółowe informację odnośnie pielęgnacji stroju znajdą Państwo w książce Jerzego Turbasy "ABC męskiej elegancji".

INNE PYTANIA

W razie dodatkowych pytań proszę dzwonić pod numer pracowni lub przesłać je przez e-mail.

NEWSLETTER

Jeżeli są Państwo zainteresowani otrzymywaniem wyjątkowych informacji o działalności pracowni, wydarzeniach oraz nowych ofertach prosimy o podanie i wysłanie swojego adresu e-mail.